-- Zvyšujeme podíl vyráběných dílů pomocí 3D tisku a řezů pomocí laserové technologie -- -- Používáme k výrobě chytrý systém Průmysl 4.0 -- -- Integrujeme do technologie internet věcí IoT -- -- Používáme centrální server pro technologii - výroba/klient/servis/dálkový dohled/údržba -- -- Klademe kromě jiného i velký důraz na spolehlivou likvidaci a odstraňování bakterií, virů, sporů, plísní, kvasinek, antibiotik, antikoncepce, estrogenů, testosteronů, rezidua léčiv, psychoaktivních drog, pesticidů, mikroplastů, izotopů a dalších toxinů z vody --
Novinky | Výzkumný Technologický Institut s.r.o.

Novinky

Nově vyrábíme energetický AQ3 drink

Dovolujeme si Vám tímto oznámit, že po dlouhých ověřovacích přípravách rozjíždíme přípravu výroby energetických nápojů AQ3.

Detail >>

Pronájem AQ3 Mini již od 48 Kč na den!

S radostí Vám oznamujeme, že jsme na Vaše četné žádosti, zprovoznili novou službu a to dlouhodobý pronájem všech variant AQ3 Mini!

Detail >>

Konference ČESKO JE NANO

Asociace nanotechnologického průmyslu České republiky uspořádala 24. března 2015 konferenci ČESKO JE NANO na půdě Úřadu vlády ČR v Lichtenštejnském paláci.

Detail >>

Nanotechnologické podniky založily asociaci

Její vznik stvrdilo na půdě agentury CzechInvest svým podpisem 12 zakládajících členů.

Detail >>

Video z projektu separace prasečí kejdy na pitnou vodu

Detail >>

Vánoční dárek!

Jako výraz poděkování stálým klientům, si Vám dovolujeme nabídnout tento Vánoční dárek - materiálový a montážní upgrade stroje při aktivaci jednoho ze servisních balíčků do 31. 12. 2013!

Detail >>

Servisní balíčky

Jste vytíženi na plnou kapacitu a nemáte dostatek času ani lidských zdrojů na kontrolu a údržbu stroje? Tak přešně Vám je šitý servisní balíček na míru!

Detail >>

WETEX 2013

Jako jediná česká firma v oboru úpravy vod jsme se účastnili veletrhu WETEX v Dubaji.

Detail >>

IGEM 2012 v Kuala Lumpur

Účast TWITu na veletrhu zelených technologií v Malajsii

Detail >>

Spouštíme nový web!

Vítejte na novém webu společnosti TOP WaterIndustry Technologies s.r.o., který nahrazuje původní doménu a obsah www.aquantri.com.

Detail >>