-- Zvyšujeme podíl vyráběných dílů pomocí 3D tisku a řezů pomocí laserové technologie -- -- Používáme k výrobě chytrý systém Průmysl 4.0 -- -- Integrujeme do technologie internet věcí IoT -- -- Používáme centrální server pro technologii - výroba/klient/servis/dálkový dohled/údržba -- -- Klademe kromě jiného i velký důraz na spolehlivou likvidaci a odstraňování bakterií, virů, sporů, plísní, kvasinek, antibiotik, antikoncepce, estrogenů, testosteronů, rezidua léčiv, psychoaktivních drog, pesticidů, mikroplastů, izotopů a dalších toxinů z vody --
Servis - Služby | Výzkumný Technologický Institut s.r.o.

Servis

Je samozřejmostí, že naše zařízení instalujeme, ale také servisujeme. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a dále nabízíme servisní baličky na libovolně dlouhou dobu. Cílem je spokojený zákazník, který se o nic nestará a zařízení je mu servisováno v pravidelných intervalech nebo při jakékoli nenadálé situaci.

 

Náš servisní tým je mobilní a dostatečně vybaven k výměně jakéhokoli dílu nebo celé periferie. Příklady instalace a servisu si můžete prohlédnout zde.

 

Servis si můžete objednat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.