-- Zvyšujeme podíl vyráběných dílů pomocí 3D tisku a řezů pomocí laserové technologie -- -- Používáme k výrobě chytrý systém Průmysl 4.0 -- -- Integrujeme do technologie internet věcí IoT -- -- Používáme centrální server pro technologii - výroba/klient/servis/dálkový dohled/údržba -- -- Klademe kromě jiného i velký důraz na spolehlivou likvidaci a odstraňování bakterií, virů, sporů, plísní, kvasinek, antibiotik, antikoncepce, estrogenů, testosteronů, rezidua léčiv, psychoaktivních drog, pesticidů, mikroplastů, izotopů a dalších toxinů z vody --
Novinky | Výzkumný Technologický Institut s.r.o.

Servisní balíčky

Servisní balíčky BASIC nebo EXCLUSIVE Vám poskytují větší volnost při plánování výroby nebo Vašich volnočasých aktivit. Naši kvalifikovaní odborní pracovníci Vám zkontrolují a pravidelně budou udržovat Vaše AQ3 zařízení a věnovat mu řádnou péči tak, aby Vaše investice do zařízení nebyla pouhým jednorázovým aktem, ale smysluplným naplněním Vašich hodnot.

 

Zajištění produktivity

 

Záruka znamená Vaši svobodu. Ať již ve výrobním závodě, kdy je možné efektivně plánovat výrobu nebo ve Vaší domácnosti, kdy se nemusíte o nic starat s vědomím, že je postaráno za Vás!

 

Optimalizace stavu stroje

Již během záruky si můžete objednat jeden z nabízených servisních balíčků a pokrýt tak například náklady na spotřební materiál, který je během celé životnosti stroje výměnný. Balíčky jsou cenově zvýhodněné oproti plným cenám za spotřební materiál. Kromě Vašeho pohodlí tak dopřejete stroji zajištění optimálního chodu a dovolíte mu nerušeně pracovat právě pro Vás!

 

Zvyšte hodnotu stroje

 

Pravidelné kontroly pomáhají udržovat stroj na vysoké úrovni kvality, identifikovat a včas řešit možné chyby. Z důvodu těchto pravidelných kontrol a údržby zůstane hodnota Vašeho zařízení dlouhou dobu na vysoké úrovni!

 

Úspora nákladů

 

Údržba Vašeho zařízení pomocí rozšířeného servisního balíčku v kombinaci s pravidelnou prohlídkou znamená, že již nebudete muset myslet na to, kolik Vás ten či onen díl bude stát. 

 

 

Výhody servisních balíčků

1. Vaše nezávislost a pohodlí

2. Rychlá dostupnost odborníků

3. Rozšířená životnost

4. Optimalizace kapacity zařízení

 

 

 

 

O servisních balíčcích se víze dozvíte ZDE!

 

Pokud se rozhodnete tuto nabídku využít, neváhejte nás kontaktovat nebo objednávejte přímo mailem!


Servisní balíčky