-- Zvyšujeme podíl vyráběných dílů pomocí 3D tisku a řezů pomocí laserové technologie -- -- Používáme k výrobě chytrý systém Průmysl 4.0 -- -- Integrujeme do technologie internet věcí IoT -- -- Používáme centrální server pro technologii - výroba/klient/servis/dálkový dohled/údržba -- -- Klademe kromě jiného i velký důraz na spolehlivou likvidaci a odstraňování bakterií, virů, sporů, plísní, kvasinek, antibiotik, antikoncepce, estrogenů, testosteronů, rezidua léčiv, psychoaktivních drog, pesticidů, mikroplastů, izotopů a dalších toxinů z vody --
Novinky | Výzkumný Technologický Institut s.r.o.

Vánoční dárek!

Jako výraz poděkování stálým klientům, si Vám dovolujeme nabídnout tento Vánoční dárek:


kdo si v období od 1. 12. 2013 do 31.12.2013 aktivuje servisní balíček

 

BASIC


obdrží k tomuto servisnímu balíčku zcela zdarma materiálový a montážní upgrade a snížené dopravné na technologii AQ3 home power nebo AQ3 industry power, který obsahuje výměnu za novější silnější zdroj, výměnu výkonnějších spirálních modulů s nerezovými koncovkami, nový firmware pro zvýšení výkonu UV lamp, který bude realizován na místě dle domluvy s klientem v průběhu 12/2013 až 01/2014. K úhradě je pouze snížené dopravné 12,- Kč/km.

 

EXCLUSIVE


obdrží k tomuto servisnímu balíčku zcela zdarma materiálový a montážní upgrade a snížené dopravné na technologii AQ3 home Power
nebo AQ3 industry power plus extra bonus, který obsahuje výměnu za novější silnější zdroj, výměnu výkonnějších spirálních modulů s nerezovými koncovkami, nový firmware pro zvýšení výkonu UV lamp, který bude realizován na místě dle domluvy s klientem v průběhu 12/2013 až 01/2014. K úhradě je pouze snížené dopravné 10,- Kč/km.

 

EXTRA BONUS


Jako extra bonus si dovolujeme nabídnout vyrovnání poklesu výrobní kapacity z důvodu zvýšené hustoty a snížené teploty vstupní vody v zimním období, zkapacitněním technologie v zimních měsících montáží předehřevu vstupní vody s 20% slevou na práci, která bude realizována na místě dle domluvy s klientem v průběhu 12/2013 až 01/2014. K úhradě je pouze cena ohřívače a snížené dopravné 10,- Kč/km. Montáž zdarma je v případě aktivace jednoho z balíčků do 31. 12. 2013. Cena ohřívače je dle dohody o výkonu od 4000,- do 5500,- Kč (doporučujeme tyto parametry 5.7 kW, 230 V, 25 A). Předehřev je ekonomicky i technologicky výhodnější, než dražší temperace celé místnosti, nebo ohřev přívodního potrubí.
Hospodárně nastavený průtok a teplota pouze do 30 stupňů Celsia, zajišťuje maximální účinnost při minimálním nárůstu el. energie. Regulace proudu vody je možná s průtokovým regulátorem. Voda přitékající do armatury je bezprostředně ohřívána a nezůstává ohřátá v nádrži jako je tomu u zásobníkových ohřívačů. Teplá voda je k dispozici ihned a po neomezeně dlouhou dobu. Umístění průtokového ohřívače v bezprostřední vzdálenosti místa pro odběr minimalizuje ztráty při provozu. Srovnání jasně ukazuje, že průtokový ohřívač poskytuje nemalé úspory. Tepelné ztráty u zásobníkových ohřívačů jsou větší než energie nezbytně nutná pro ohřev vody pomocí průtokového ohřevu. Nezanedbatelná je rovněž úspora z důvodů optimálně stanoveného průtoku vody.

 

Pokud se rozhodnete tuto akční nabídku využít, neváhejte nás kontaktovat nebo objednávejte přímo mailem!


Vánoční dárek!